Vzhľadom na vyhlásený núdzový stav vládou Slovenskej republiky by sme vás chceli informovať, že naša predajňa bude od pondelka 16.3.2020 najmenej 14 dní uzavretá a doručovanie objednávok je realizované výhradne prostredníctvom prepravcu Slovenskej pošty a prepravnej spoločnosti DPD.

Uhrada dobierky v prípade DPD nie je možné pre obmedzenie manipulácie s hotovosťou. DPD Pickup miesta nie je možné využiť.

Z rovnakého dôvodu (manipulácia s hotovosťou a skrátenie kontaktu osôb na minimum) - bola dočasne zrušená možnosť dobierky aj pri Slovenskej pošte.

Preprava prostredníctvom služby Zásielkovňa nie je možná, pre komplikovaný stav na jej uzavretých pobočkách. V eshope sme preto túto možnosť prepravy dočasne deaktivovali.

Osobné vyzdvihnutie je možné na predajni (pred predajňou) výlučne iba ako vyzdvihnutie už zaplateného objednaného tovaru vo vopred dohodnutom čase /telefonicky vopred/. Tovar takto odovzdávaný predpokladá použitie ochranných rúšok na oboch stranách a čo najkratším kontaktom pri odovzdaní. Platba pri osobnom prevzaní tovaru nebude možná a je potrebné ju realizovať výlučne vopred.

Objednávky eshopu sa samozrejme pokúsime doručiť v čo najkratšom čase, no opatrenia proti vírusu môžu byť dôvodom pomalšieho doručenia prepravcom.